מזנוני כהן
מזנוני כהן טלפון
מבצעים במזנוני כהן
 

פינות אוכל מרובעות

כאשר התפאורה הביתית שלכם מתבססת ברובה על צורות מלבניות - משקופים מלבניים ופרופילים מלבניים לחלון, ברי אפוא כי פינות אוכל מרובעות הן פתרון האירוח המושלם עבורכם. פינות אוכל מרובעות יכילו כסאות מרובעים ושולחן מלבני - הכל מעוצב על טהרת פינת האוכל האיטלקית. ניתן לבחור בפינות אוכל בעלות צביון כפרי או אורבני - אך מה שבטוח, הרגשה של פעם תהיה לנחלתכם גם אם אתם נמצאים בסביבת מגורים מודרנית במיוחד!

בחירת פינות אוכל מרובעות
 
על מנת לבחור פינות אוכל מרובעות יש להתייעץ עם יועצי פינת אוכל לבתים פרטיים. אנו מספקים את שירות הייעוץ וההכוונה על בסיס בחינת עיצוב הבית וזיהוי הפרמטרים הרלוונטיים לשילוב פינות האוכל. הלקוח בסופו של דבר הוא זה אשר מקבל את ההחלטה, אבל אנחנו מסייעים לו רבות בגיבושה, תוך הבטחה שמדובר בפינו האוכל המתאימות ביותר מן ההיבט הדקורטיבי וגם מן ההיבט הפונקציונלי: התאמה למספק הנוכחים. גם אם אתם מעטים, אבל נוהגים להזמין המון אורחים, ובתדירות גבוהה, קחו בחשבון שתצטרכו פינות אוכל מרובעות גדולות, בעלות שולחן עם קיבולת לא קטנה.
 
מספקים שירות יסודי בכל בית
 
אנו נאפיין היטב גם את מבנה הבית שלכם וגם את פתרונות האירוח המבוקשים לו בפינת האוכל. כך, למשל, בבית גדול, נמליץ תמיד על פינת אוכל גדולה, אבל בבית שאין בו הרבה דיירים כל מקרה ייבחן לגופו. רק כאשר הדיירים לא נוהגים לארח הרבה בביתם יהיה צורך בפינת האוכל הקטנה. בכל מקרה אחר, בו אורחים וחברים רבים מגיעים הביתה, יותר ממומלץ לבחור בפינת האוכל הגדולה, זו המאופיינת בשולחן הגדול, ועם הרבה כסאות ישיבה.

עמידות רבת שנים, עיצוב שנשמר זמן רב
 
פינות אוכל מרובעות שיוצאות תחת חלצינו הן פינות אוכל עמידות, אשר נבחרו בקפידה בטרם הוחלט לשווקן ללקוחות. פינות האוכל מעוצבות ומגובות בחומרי בוטיק עמידים, ציפויי עץ מסיביים, ורכיבי ייצור נוספים שיישמרו לכם על כל רהיט כמו חדש.

מזנוני כהן - פינות אוכל מרובעות בהתאמה אישית
 
בחברת "מזנוני כהן" יסייעו לכם להתאים פינות אוכל מרובעות לבית ולדירה. פינות האוכל ייבחרו על בסיס התנהלותכם עם האורחים, ועל בסיס מספר הדיירים הגר בבית. גם לגודל חדר פינת האוכל משמעות בעיצוב בחירתה הסופי.
 
פנו לחברת מזנוני כהן למציאת פינות אוכל מרובעות בהתאמה אישית!
 
 
 
יצירת קשר

סניפים:
ראשל"צ - משה לוי 10 (קומה ב', חנות 225)
תל אביב - הרצל 55
כפר סבא - התע"ש 7

מפעל:
רמת אליהו, אזור תעשייה, רח' יצחק בן צבי 23