מזנוני כהן
מזנוני כהן טלפון
מבצעים במזנוני כהן
 

פינות אוכל קטנות

פינות אוכל קטנות מכילות כל מה שנדרש לעיצוב מושלם של הבית. גם אם הבית קטן, ואין לכם המון אורחים, מומלץ להשקיע במקום בו תאכלו את ארוחות הצהריים שלכם, גם עבור מעט האורחים שכן יגיעו, ובמיוחד עבורכם – דיירי הבית, שצריכים ליהנות ממנו בסופו של דבר.
 
הבית קטן? החדר של פינת האוכל לא מאד רחב? אנו תמיד נמצא את פתרונות הישיבה המתאימים!
 
גם אם נדמה לכם שחדר האוכל הוא בגודל של קופסה קטנה עם 4 קירות, אל דאגה. אנו מתמחים בבתים כאלה, וביקרנו ברבים מהם, כולל במבנים ניידים המושכרים על ידי בעלי בתים, ודירות בתל אביב הידועות כ- "דירות חדר אחד". עשינו מהדירות הללו פנינה כשהתאמנו להן פינות אוכל קטנות ומהודרות. גם האורחים של אותם דיירים חשים כי עיצוב הדירה עלה כיתה, ולמעשה - הכל בזכות פינת האוכל החדשה הממוקמת בבית!
 
עיצוב מגוון של פינות אוכל קטנות
 
פינות אוכל קטנות עם שולחנות עגולים, פינות אוכל קטנות עם שולחנות מרובעים, שולחנות מעץ בצבע עץ, שולחנות מעץ בצבע לבן, ועוד מגוון עיצובים אפשריים עבור פינת האוכל שלכם. יודעים מה אתם מחפשים? אנו נספק זאת עבור דירתכם. אינכם יודעים מה אתם מחפשים? נשמח לסייע לכם להתאים פינות אוכל קטנות לבתיכם. מובטחות פינות אוכל קטנות בהתאמה אישית לכל בית ודירה, כך שגם בית שהיה נראה דהוי בעיצובו יחזור להיות עם "חיים" לאחר האפיון שייעשה על ידנו.
 
אספקת פינות האוכל לאחר מכירתן - בהקדם
 
אנו נספק עבורכם את פינות האוכל שנקנו - בהקדם, המשלוחים מהירים, הנהג יגיע עד לדירה ויסייע לפרוק את פינת האוכל ולמקמה בבית הלקוח. מתחייבים לשירות מהיר ואדיב, ולאספקת פינות האוכל החדשות במצב מעולה. אנו מפצירים בכם לבדוק אותנו, ולוודא מול הנהגים את שלמות כל הרכיבים שהגיעו. לא התרצתם? נבחן את פנייתכם ונדאג לתקן זאת בהקדם!
 
מזנוני כהן - פינות אוכל קטנות בהתאמה לבתיכם!
 
בחברת "מזנוני כהן" יסייעו לכם לגבש את בחירת פינות האוכל הקטנות עבור הבתים שלכם. התאמה מקצועית מובטחת. שילוב מוצלח ומומלץ עם עיצוב הבית - בכל מצב!
 
צרו עמנו קשר: מזנוני כהן - שיווק פינות אוכל קטנות לבתים ודירות!
 
 
 
יצירת קשר

סניפים:
ראשל"צ - משה לוי 10 (קומה ב', חנות 225)
תל אביב - הרצל 55
כפר סבא - התע"ש 7

מפעל:
רמת אליהו, אזור תעשייה, רח' יצחק בן צבי 23