שולחנות סלון

שולחנות סלון, זה רק מזנוני כהן!

שולחנות סלון הם אולי פריט הריהוט החשוב ביותר בכל סלון – אחרי הספות, כנראה. שולחנות סלון הם שולחות ייחודיים, אשר משמשים למטרות רבות ומגוונות, החל בפריט עיצובי מרכזי בסלון שסביבו מונחות הספות, ועד שולחן שימושי שעליו ניתן גם לאכול ארוחות משפחתיות. שולחנות סלון מגיעים במגוון גדלים, דוגמאות ועיצובים, כך שלכל סלון ניתן להתאים שולחנות סלון בסגנון המתאים להם. חברת מזנוני כהן מציעה לכם מגוון רחב במיוחד של שולחנות סלון מרהיבים במגוון עיצובים וסגנונות.

 

שולחנות סלון הם שולחנות יפהפיים ומעוצבים, שתפקידם העיקרי הוא להשתלב בצורה יפה בסלונים מעוצבים. שולחנות סלון, כאמור, משמשים לעיתים גם כפריט ריהוט שימושי, בעיקר במשפחות גדולות שבהן משתמשים בסלון גם כחדר אוכל לארוחות משפחתיות, או למקרים של אירוח וכדומה. שולחנות סלון עשויים ממגוון סוגים של חומרים, בהתאם למטרה שלשמה הם נמצאים בסלון ובהתאם לסגנון העיצובי של הסלון.

סוגים של שולחנות סלון

ישנם שולחנות סלון גבוהים, אשר מתאימים לשימוש כשולחנות אוכל, ולעומתם שולחנות סלון נמוכים, אשר מהווים בעיקר שולחנות לנוי, להגשה של כיבוד קל בזמן אירוח או להנחה של עיתונים, מגזינים והשלט של הטלוויזיה. שולחנות סלון משמשים בעיקר לנוי, כאמור, אך הם גם מהווים פריט שימושי ונוח. למעשה, אי אפשר לתאר סלון ללא שולחן סלון, כזה או אחר, ובכל בית ישנו שולחן סלון מסוג כלשהו, אשר משמש את הסלון על פי השימושים העיקריים של הסלון באופן כללי, וכמובן על פי הסגנון העיצובי שלו.

עיצוב שולחנות סלון

מגיעים במגוון סגנונות עיצוביים יפהפיים, בהתאם לטעם האישי של בני הבית, לצורך המסוים בשולחן באותו סלון וכן הלאה. ניתן למצוא שולחנות סלון שעשויים ממגוון רחב של חומרים, מעץ ועד מתכת, מזכוכית ועד אבן, ובמגוון סגנונות, החל משולחנות סלון קלאסיים ופשוטים ועד סולחנות סלון בסגנונות אקזוטיים ומיוחדים שלא רואים בדרך כלל. הכול תלוי בטעם האישי של בני הבית, ובצרכים שלשמם הם משתמשים בשולחנות. ישנו, כמובן, גם הבדל בין שולחנות סלון שממוקמים בבית עם ילדים קטנים, לבין שולחנות סלון בבתים מבוגרים יותר, שבהם אין סכנה של פגיעה בילד או בשולחן.

חברת מזנוני כהן מציעה לכם מגוון עצום של שולחנות סלון מעוצבים ומרהיבים. חברת מזנוני כהן מציעה לכם לבקר בגלריה המפוארת שלה, וליהנות ממגוון רחב של סגנונות עיצוביים של שולחנות סלון, אשר משתלבים היטב במגוון סוגים של סלונים. במזנוני כהן תוכלו להזמין שולחנות סלון בעיצוב אישי בסגנון האהוב עליכם, מחומרי הגלם האיכותיים והמשובחים ביותר, ובכל גודל, צורה, צבע ועיצוב. כך, עם מזנוני כהן, אתם יכולים ליצור לעצמכם את הסלון המושלם.

מחפשים שולחנות סלון יפים, מעוצבים ואיכותיים? בואו כבר עכשיו ליהנות מן המגוון העצום של שולחנות סלון יפהפיים, רק במזנוני כהן!

 

SELECTEDhttp://www.selected.co.il/
© 2015 כל הזכויות שמורות לכהן מזנונים