התאמה אישית של פינות אוכל

התאמה אישית של פינות אוכל

התאימו את פינת האוכל עם שירותי פינות אוכל בהתאמה אישית 

כאשר מדובר במרכיב כל כך חשוב בבית כמו פינות אוכל הסוד הוא בשילוב שבין עיצוב לבין פרקטיות, בדיאלוג שבין פונקציונאליות לבין אלגנטיות. פינת אוכל ביתית נועדה לספק את כל הפתרונות הנדרשים, עד לפרט האחרון ולשמש בבואה לתפיסת העולם של המשפחה. פינת האוכל הישראלית היא חלק מהווי המשפחתי ותפאורת הבית כולו. היא מקום שבו כל בני המשפחה נפגשים, אוכלים, משוחחים והיא הפנינה שאליה כולנו מתנקזים בכל חג ישראלי או יהודי. פינות אוכל מודרניות  צריכות להתכתב עם החלל שבו הן מוצבות ולספק נוחות מרבית.

פינות אוכל בהתאמה אישית

פינות אוכל מעץ היא העדפתם של מרבים המעצבים והצרכנים הישראלים, ואין זה פלא. העץ מעניק תחושה אותנטית של חומר טבעי, הוא מסורתי, חם, פשוט וכפרי, הוא חומר גמיש שיכול ללבוש צורות, סגנונות, טקסטורות וקווי עיצוב שונים ומגוונים.

פינות אוכל מעץ מחייבות ידע נרחב אודות תכונותיו של העץ, ואם מכירים אותו היטב ניתן לעצב פינות אוכל מיוחדות ויוצאות דופן. ניתן לעצב פינת אוכל מעץ צעיר במראה עתיק או וינטאג' ומעץ מיושן פינת אוכל מודרנית וחדשנית.

פינות אוכל מעוצבות בפורמט  Tailor Made

חברת מזנוני כהן מייצרת ומעצבת פינות אוכל כבר למעלה מ-63 שנה ומזוהה יותר מכל עם רמת גימור ועיצוב גבוהה, הנדסת אנוש חכמה, חומרים איכותיים ונוחות שאין לה אח ורע בענף העיצוב בישראל.

אנו מעצבים פינות אוכל בשיטת Tailor Made ומחויבים לסטנדרטים גבוהים. אנו תמיד חוקרים חומרים חדשים וחותרים להציג עיצובים מרעננים ומפתיעים. פינות האוכל שלנו במזנוני כהן, כמו המזנונים וכל שאר המוצרים שלנו, מעוצבות בעבודת יד על ידי אומני עץ ומעצבים –  יד ביד עם הלקוח.

פינות אוכל נפתחות בהתאמה אישית

העבודה שלנו היא אמנות שימושית וכל העבודות שלנו נערכות בטכניקות מיוחדות תוך שימת דגש מיוחדת לפרטים, מהגדולים ועד לפרטים הכי קטנים. כחברה שתמיד קשובה לרחשי השוק, למגמות האחרונות ולטכנולוגיות חדשות, הלקוחות שלנו נהנים משלבי ייצור מתקדמים, מחומרים איכותיים ועמידים ומפינות אוכל בעיצובים מקוריים.

צוות היועצים שלנו מלווה כל לקוח ומבטיח שהתוצאה שלה ייחלתם תתממש, גם כאשר מדובר ברעיונות שדורשים חשיבה מחוץ לקופסא או פתרונות בלתי שגרתיים. 

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות