כסאות עץ לפינת אוכל

כסאות עץ לפינת אוכל

מאז ומעולם – כסאות עץ לפינת אוכל שימשו ככלי עיצובי ופונקציונלי כאחד: עיצובי משום שבבתים רבים זהו פתרון העיצוב: בתים בסגנון אורבני של פעם, וכמובן בתים בסגנון כפרי. פונקציונלי, משום שגם כאשר הכסאות מגיעים ללא ריפוד הם נותרים רכים ונעימים למגע, ועשויים מחומרים נגד דהיית צבע ונגד זעזועים: ציפוי למינציה, פולימרים, וכד'.
 
כסאות לפינת אוכל

הכסאות מתאימים כמעט לכל בית שאינו מעוצב בסגנון מודרני עכשווי
 
בין אם אתם באים מבית המעוצב בסגנון אורבני עתיק, ובין אם זהו בית כפרי, כסאות עץ לפינת אוכל מתאימים לכל בית בו הכסאות הם המרכיב החסר. הכסאות ישולבו היטב עם תכולת הבית, ויהוו המשך עיצובי שלו. במידה ותבקשו לגוון בעיצוב הבית, בשונה מרכיבים גדולים כמו שולחנות וארונות, הכסאות הם רכיבים קטנים יחסית, ולכן יתאימו גם כאשר הם מעץ אך לא חומים. כך, למשל כסאות לבנים משמשים ברבים מן המקרים כמעצבים את הבית באופן מנוגד: השולחן והארון החום נמצאים ליד כסאות לבנים, אשר יוצרים בבית אווירה של חום-לבן האופיינית לסגנונות עיצוב כמו פרובנס.

הכסאות עמידים, מצופים בחומרים מחזקים ונגד דהייה
 
כל עץ ממנו עשוי כסא עץ זכה לאימפרגנציה ושימון לשם חיזוקו. בנוסף, נעשה חיזוק על בסיס טבילה בפולימר. הכסא עצמו מצופה בחומרים נגד דהיית צבע, אשר יהפכו את צבע הכסא לעובדה מוגמרת ולא למשהו שידהה עם חלוף השנים. החשש של לקוחות רבים אשר צרכו כסאות שנצבעו לבן הוא מדהייה, אבל זה קורה משום שהספק לא דאג לוודא שההתקן צופה בחומרי הגנה. כאן, כל כסא לבן הוא מוגן דהייה, ונשאר במצבו החדש גם לאחר שנות שימוש רבות.
 
התאמת כסאות לשולחן אוכל
 
ישיבה נוחה ומענגת
 
הכסאות יהיו נוחים בכל מצב – עם או בלי ריפוד כסא. העיצוב נעשה כך שכל כסא יהיה קשיח ועמיד אבל גם יספק מגע רך שיאפשר ללקוח ליהנות מישיבה ממושכת.
 
מזנוני כהן – כסאות עץ לפינת אוכל
 
בחברת "מזנוני כהן" מתמחים בשיווק כסאות עץ לפינות אוכל בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. אנו נשמח להיפגש עמך ולסייע בבחירת כסאות עץ לפינת אוכל בצבעים ועיצובים מגוונים.
 
צרו קשר עם "מזנוני כהן" להתאמת כסאות עץ לפינת אוכל בהתאם לצרכים פונקציונליים ועיצוביים שונים!
 

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות