לסגנן פינות אוכל

לסגנן פינות אוכל

סגנונות של פינות אוכל – סגננו את פינת האוכל הביתית

ההחלטה לרכוש פינות אוכל מעץ מלא היא החלטה נבונה מכל כך הרבה היבטים. העץ המלא נחשב לאיכותי יותר, עמיד יותר, אסתטי יותר וגם מגוון מאוד. כאשר אתם בוחרים פינות אוכל מעץ מלא אתם למעשה בוחרים במוצר שישמש אתכם לאורך זמן, ואין זה משנה באם אתם עומדים לקיים את כל ארוחות היום יום בפינת האוכל, או באם זו פינת אוכל שהלוט מוסר ממנה רק באירועים מיוחדים כמו שבתות או חגים. הסוד ברכישת פינת אוכל מעץ מלא הוא התאמת הסגנון ובחירת סוג העץ לעיצוב הפינה.

לסגנן פינות אוכל

סגנון כפרי

אם המטבח או פינת האוכל שלכם מעוצבים בסגנון כפרי מסורתי, אז כדאי לבחור בשולחן פינת אוכל העשוי מעץאלון. לעץ האלון יש מראה טבעי שיעלה בקנה אחד עם המראה הכפרי וישלים אותו. את כסאות פינת האוכל אפשר לעצב מאותו העץ או מעץ אורן, השילוב בין שני סוגי העץ המלא הזה יכול להיות מושלם לפינת אוכל או מטבח בסגנון כפרי. ניתן להוסיף כריות לכיסאות בצבעים שונים ולהתאים את פינת האוכל לחלל שבו היא מוצבת.

סגנון מודרני

אם המטבח אן פינת האוכל מעוצבים בקווים מודרניים ועכשוויים ואתם מחפשים פינות אוכל מעץ מלא שילכו יד ביד עם כיריים קרמיים שחורות ומגוון אביזרי כרום, אז כדאי לשקול עץ דובדבן. תוכלו לשלב בשולחן פינת האוכל זכוכית עם מסגרת עץ מלאה, תוכלו לצבוע את העץ בכל גוון גם בהיר וגם מבריק.

פינות אוכל נפתחות

סגנון אלגנטי

גם לאופן שבו נעצב את רגליו של השולחן יש השפעה על האפקט שהוא משאיר. אם מחפשים פינות אוכל מעץ מלא בסגנון אלגנטי או קלאסי, אז תשומת הלב שלנו צריכה להיות מוקדשת לא רק לחלק העליון של השולחן והכסא, כי אם גם לרגליים. גילופי עץ קלאסיים אמנותיים משווים לפינת האוכל בדיוק את המראה הזה, ועם הגימור הנכון הרי שיש לכם פינת אוכל במראה יוקרתי ומלכותי.

פינות אוכל מעוצבות מעץ מלא עם מזנוני כהן

אנחנו במזנוני כהן מביאים אליכם את פסגת החדשנות בעיצוב מעץ מלא של מזנונים ופינות אוכל. אנחנו מתאימים פינות אוכל לאנשים ולסגנונות חיים, ומציעים שפע של עיצובים, סגנונות וקווים. נלווה אתכם יד ביד לאורך כל הדרך, משלב התכנון הראשוני של פינת האוכל ועד לשלב האחרון – העיצוב, הייצור, הגימור וגם האבזור. 

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות