מזנון

מזנון איכותי ומעוצב קונים רק במזנוני כהן!

מזנון יפה, מעוצב ואיכותי הוא חלק בלתי נפרד מכל סלון מעוצב. כל מי שרוצה להשקיע בעיצוב הסלון שלו, משקיע כמובן גם במזנון יפהפה ומרהיב, בסגנון האהוב עליו ועל פי הטעם האישי שלו. חברת מזנוני כהן מציעה לכם מגוון עצום של מזנונים יפהפיים, כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את המזנון אשר מתאים בדיוק לסלון שלו.

מהו מזנון?

מזנון הוא פריט ריהוט ייחודי, אשר משתלב היטב בסלונים רבים. מדובר במעין ארונית, או שידה, אשר מונחת בצד אחד של הסלון, ומשמשת כפריט ריהוט הן לנוי והן לפרקטיקה. מזנון הוא פריט ריהוט מעוצב ויפה במיוחד, והוא משתלב היטב עם מגוון סגנונות עיצוביים של סלונים. בנוסף, הוא משמש היטב למטרות פרקטיות שונות, כמו אחסון של חפצים שמקומם בסלון, אחסון של כלי הגשה, משקאות חריפים ועוד, ככל העולה על דעתכם.

עיצובים של מזנון

מזנון יכול להגיע במגוון סגנונות עיצוביים, כאמור. מזנון יכול להיות מזנון מונח או מזנון תלוי. או במילים אחרות: מזנון יכול להיות מונח ישירות על הרצפה, כמעין קופסא מעוצבת על הרצפה. לחילופין, מזנון יכול לעמוד על הרצפה באמצעות רגליות מעוצבות, אשר עשויות לרוב ממתכת או מעץ, אך יכולות גם להיות עשויות מזכוכית, מאבן או מחומרים דומים אחרים. סוג אחר של מזנון הוא מזנון תלוי, ללא רגליים כלל, אשר אינו מונח על הרצפה אלא תלוי מן הקיר, וכביכול מרחף באוויר. מזנון תלוי מתאים מאד לסגנונות עיצוביים רבים, ויש לו גם יתרון פרקטי של שטח שנותר מתחת למזנון ויכול לשמש למטרות מגוונות שונות. הבחירה בין הסוגים השונים של המזנונים תלויה בעיקר באופנות עיצוביות, כמו גם בסגנון העיצובי הכללי של הסלון.

מזנון מעוצב יפייפה

שילוב המזנון בסלון

 השילוב של המזנון בסלון הוא חשוב מאד. אין טעם לרכוש מזנון בסגנון עיצובי מסוים אם הסלון כולו מעוצב בסגנון אחר לחלוטין. מזנון צריך להשתלב היטב בסלון, על מנת ליצור שלמות של העיצוב ומראה יפהפה ונעים לעין. כמובן, אין זה אומר שמזנון חייב להיות באותו צבע כמו כל שאר הרהיטים בסלון, וכדומה. ניתן בהחלט להשתמש במזנון על מנת לשבור אחידות מסוימת בעיצוב של הסלון. אולם חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית, עדינה ויפה, על מנת להשיג את המראה הרצוי, ולא מראה של מזנון שמהווה נטע זר בסלון מעוצב ויפה.

מזנוני כהן

בחברת מזנוני כהן, כפי שניתן להבין, תוכלו למצוא את המבחר הגדול ביותר של מזנונים איכותיים, יפים ומעוצבים. כאשר אתם מזמינים מזנון במזנוני כהן, אתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה, שתקבלו במהירות מזנון מעוצב ומרהיב, איכותי ויפהפה, אשר ישתלב היטב בסלון שלכם וישמש אתכם לאורך שנים רבות.

מחפשים מזנון מעוצב ואיכותי? בואו ליהנות ממגוון המזנונים האיכותיים והיפהפיים, רק במזנוני כהן!

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות