מזנון צף

 מזנון צף

זקוקים למתיחת פנים מקורית ביותר עבור הסלון שלכם? מעוניינים להפוך את עיצוב הבי שלכם לחוויה אותנטית במיוחד? מזנון צף הוא בדיוק המוצר בשבילכם: מזנון עם בסיס צר שגורם לו להיראות באוויר מזווית ראיה רחוקה. רק כאשר מתקרבים אליו ניתן לראות על מה הוא שעון.

מזנון צף ללא בסיס

באפשרותכם להתקין מזנונים צפים אשר אכן אין להם בסיס. המזנון מרותך לקיר באמצעות 4 בורגי אלן או 4 ברגי עץ עבים ביותר, עם דיבל PER בורג כמובן על מנת שהיציבה תהיה מקסימלית. לעתים, נהוג לשים 6-8 ברגים אם המזנון ארוך במיוחד. המזנון מתאים להתקנה גם על קירות בטון וגם על קירות גבס, והתוצאה אינה פחות ממרשימה: המזנון לא רק נראה באוויר, הוא אכן באוויר בכל הקשור לחלקו התחתון. חלקו האמצעי מקביל לקיר שלכם ומחובר אליו באמצעות ברגים.

מזנון צף עם בסיס

מזנון צף אשר יש לו בסיס ועל כן הוא לא מצריך קידוח או ריתוך, רק הנחה על הרצפה. המזנון אינו מקובע לשום קיר, אך נראה לצופה מרחוק כאילו הוא מחובר לאנשהו, פשוט כי לא רואים את חלקו התחתון כשנמצאים רחוק. המעצב עיצב את המזנון כך שחלקו התחתון לא יהיה בולט, ולעתים דק משמעותית ביחס לשאר מרחבי המזנון.

סוגים של מזנונים צפים

* מזנונים צפים עם מגירות.

* מזנונים צפים עם כוורת אחסון ללא דלת.

* מזנונים עם דלתות ארון.

ניתן לאפיין כל מזנון על פי צתרכי האחסון שלכם. כך, למשל – אם המזנון מותקן בסביבה בה יש ריכוז אבק – מומלץ להגן על המזנון עם דלת ארון מה שלא חובה בסביבה סטרילית, ואז – גם עדיף בלי הגנה של ארון שכן המראה של הכוורת יוצר דקורציה מקורית בניחוחות שונים אשר בקושי נראים במרחבים דירתיים כיום.

היתרונות של מזנונים צפים

מגשימים מתיחת פנים משמעותית בכל בית, ניתנים להשגה כשהם עשויים מכל חומר – מאלומיניום ועד עץ, כלה בשילוב זכוכית בין לבין, בעיקר על הדלתות. גם זכוכית הדלתות מעוצבת באופנים שונים – החל מזכוכית חלקה ועד זכוכית להתזת חול. ניתן לנעול חלק מהתאים: זה שימושי אם בכוונתכם לשים, למשל, תרופות במזנון שלכם להגנה מפני ילדים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות