מזנוני נירוסטה

 מזנוני נירוסטה

 מזנוני נירוסטה מעוצבים בהתאמה אישית לסלון

מזנוני נירוסטה הם התקני האחסון העמידים ביותר שניתן לבקש עבור הסלון. הם ניתנים לבחירה בשלושה גוונים של צבע: חום, חום נוטה למוזהב וכסוף. המזנונים הללו עמידים בפני כל מפגע שניתן לחשוב עליו, וחסינים 100% בפני חלודה. לכן הם נקראים "נירוסטה" (בגרמנית – ללא חלודה). בנוסף, מדובר במזנונים שמתאימים לכל בית, לכל סלון בכל גודל. פשוט פנו לחנות המזנונים שתסייע לכם לבחור מזנון נירוסטה בהתאמה אישית. לפני שתעשו זאת, קבלו מאתנו מספר עצות להטמעה טובה של המזנון בהתאם לצרכים שלכם.

מזנונים לספרים

מזנונים המשמשים לאחסון ספרים הם מזנונים קטנים חד טורים, עם מספר מדפים המסודרים במגדל. בדרך כלל גוף הארון עשוי נירוסטה והדלתות מזכוכית. מזנון כזה ניתן לרכוש בעיקר עבור סלונים קטנים שאין להם מקום למזנונים רב טוריים.

מזנונים לספרים ומולטימדיה

מזנון לספרים ומולטימדיה הוא מזנון רב טורי המכיל מקום עם דלתות ארון בו ניתן לשים טלוויזיה או מסך דק, ובנוסף – עזרי מולטימדיה וספרות מכל הסוגים: ספרים גדולים, ספרים קטנים, תקליטי ויניל ותקליטורים. התוצאה – מזנון יפה, מרווח ומושלם – כמובן על טהרת דלתות הזכוכית – החומר מס' 1 לשילוב עם נירוסטה.

מזנון ספרים, מולטימדיה ואחסון משקאות בארון

במזנון זה, שנחשב גדול במיוחד תוכלו למצוא גם טור לספרים, גם את שדרת המולטימדיה וגם מקום נוסף המכיל או כוורת לאחסון משקאות או ארון משקאות קומתי לאחסון הבקבוקים ללא אפקט הכוורת. מזנון שכזה משמש בעיקר את חובבי האלכוהול אשר גם נוהגים לארח את בני משפחותיהם בחגי ישראל לסעודות החג, ועל כן ארון משקאות עצמאי יכול לתרום מאד לאירוח עתידי.

מזנון מדהים

בחירת הפרזול למזנונים

כאשר בוחרים פרזול עבור מזנון הוא מתחלק ל- 3 אביזרים שצריך לבחור:

ידיות – ידיות הארון המשמשות לפתיחתו וסגירתו. במידה ויש תא הזזה במזנון יש לבחור נצרת פתיחה לפתיחה וסגירה של דלת ההזזה.

בסיס – הבסיס הוא 4 התושבות של המזנון עליהן הוא עומד. הן כמובן צמודות לרצפה, ולרוב עשויות מברזל או מנירוסטה.

צירים – כיצד ייראו הצירים של דלתות הפתיחה האחוריות של המזנון שלכם: מרובעות או עגולות, עבות או דקות. יש לבחור בסט הצירים הנוח ביותר עבורכם בעת הפתיחה. ניתן לנסות מגוון רחב של ארונות פתיחה למזנונים בטרם הבחירה.

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות