עיצוב ארונות אמבטיה

עיצוב ארונות אמבטיה

חדר האמבטיה הוא החדר האינטימי ביותר עבורנו. החדר בו אנו פותחים את הבוקר ובו אנו מתכוננים לקראת השינה. עיצוב חדר האמבטיה צריך להיות מתאים ביותר, מטרת העיצוב היא לגרום לנו "להרגיש בבית" וליהנות מאינטימיות מוחלטת.

עיצוב ארונות האמבטיה חייבים להשתלב לעיצוב חדר האמבטיה כולו. ארונות האמבטיה הם אלמנט מרכזי ובולט בחדר האמבטיה ועלינו להתאים את הארונות למראה שבחדר האמבטיה, לצבעי הקירות ועיצוב החדר כולו.

שלבים לעיצוב הארון בחדר האמבטיה
 
* גודל ארונות חדר האמבטיה: "הגודל כן קובע" – לכל משפחה יש את התכשירים שלה בחדר האמבטיה. אחד הדברים החשובים ביותר בחדר האמבטיה הוא לשמור על סדר שיאפשר לנו ליהנות מחדר אמבטיה נקי, מרווח ואינטימי.
בבחירת עיצוב ארונות אמבטיה עליכם להתייחס קודם כל לחפצים שיאוחסנו בארונות האמבטיה, לפיכך תוכלו לדעת את הגודל הדרוש.

* סוג וצבע ארונות האמבטיה: צבע הארון ללא ספק מרכיב חשוב במיוחד שעשוי ובבחירתו יש להתחשב גם בסוג ממנו עשוי הארון. רבים בוחרים בצבעי עץ מהסיבה שמעניקים מראה כפרי ונעים בחדר האמבטיה ומשתלבים היטב עם מגוון צבעים. נסו להתאים את צבעי הארונות לצבע הקירות בחדר האמבטיה.

* מראת חדר האמבטיה: לרוב בוחרים להציב את מראת חדר האמבטיה בין שני ארונות האמבטיה. השתדלו להתאים את הארונות ואת הסגנון שלהם כך שיוכלו להשתלב היטב עם מראת חדר האמבטיה.

* החומר ממנו עשויים הארונות: זכרו כי חדר האמבטיה הוא חדר לח במיוחד והארונות חשופים במיוחד למים. בבחירת עיצוב ארונות אמבטיה עליכם לקחת בחשבון גם את החומר ממנו עשויים הארונות. בחרו בחומר שיחזיק לאורך זמן ועמיד כמה שיותר מפני רטיבות.

ארונות אמבטיה באיכות הגבוהה ביותר

אנו מזמינים אתכם לאחד מסניפי הרשת שלנו על מנת להתייעץ ולהתאים את עיצוב ארונות אמבטיה המתאימים ביותר עבור משפחתכם. אנו מאמינים כי לכל משפחה מגיע עיצוב מותאם משלה ומצמידים לכל לקוח מעצב אישי. נגרות פרטית יוקרתית ועבודה עם החומרים האיכותיים ביותר תוך שמירה על מחירים הוגנים ללקוחותינו. התקשרו עכשיו והתייעצו עם המעצבים שלנו לגבי חדר האמבטיה שלכם.

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות