קונזולות

קונזולות

קונזולות מעוצבות קונים רק במזנוני כהן!

כאשר אתם מעצבים את הבית, אתם וודאי חושבים על פריטים מיוחדים ומעניינים, אשר ישדרגו את עיצוב הבית ויהפכו אותו למיוחד, מעניין ויפה. בחברת מזנוני כהן חושבים בדיוק כמוכם, ומציעים לכם סוגים רבים של פריטי ריהוט מעוצבים וייחודיים, אשר משדרגים לכם את הבית, כמו קונזולות, שולחנות מעוצבים, מזנונים ייחודיים ועוד.

מהן קונזולות?

קונזולות הן פריטי ריהוט מיוחדים ומעוצבים, אשר משמשים בעיקר לנוי בחדרים שונים בבית. קונזולות הן רהיט שמהווה משהו שבין שולחן קטן לשידה, וניתן להציב אותן בכל חדר שהוא, מן הסלון ועד לחדר השינה. קונזולות משמשות בעיקר כפריט עיצובי. ניתן להניח עליהן כלי נוי קטנים, טלפון וכדומה, וליצור עיצוב מעניין, משודרג ומיוחד של החדר שבו הן ממוקמות. מרבית הקונזולות מגיעות גם עם מגירה או מספר חגירות קטנות, בהן ניתן לשמור מוצרים קטנים, כמו מכשירי כתיבה, מטענים לפלאפון וכדומה, ממש בדומה לשידה קטנה ושימושית.

עיצוב קונזולות

קונזולות מגיעות במגוון עיצובים וסגנונות, אשר משתלבים היטב בבתים ובעיצובים מכל הסוגים. מרבית הקונזולות המוכרות עשויות מעץ או ממתכת, ומעוצבות בסגנון עתיק, עם גילופים, פיתוחים ועיצובים מעניינים. אולם ניתן למצוא גם קונזולות במראה מודרני, בעלות משטחים חלקים ומגוון צבעים, וצורות. קונזולות מתאימות מאד כהשלמה לעיצוב הבית, לניצול של פינות קטנות ו"מתות" בבית וכתוספת עיצובית מרשימה ומעניינת לחדרי הבית השונים. כמעט בכל חדר ניתן להציב קונזולות יפות, אשר משתלבות בחדר ומעניקות לו מראה ייחודי ושונה.

מזנוני כהן

חברת מזנוני כהו מתמחה בעיצוב, בייצור ובשיווק של פריטי ריהוט מגוונים לבית. כל הרהיטים של מזנוני כהן הם רהיטים מעוצבים ואיכותיים, אשר עשויים מחומרי הגלם המשובחים ביותר, ומאפשרים לכם ליהנות מבית מעוצב בריהוט מרשים אשר מתאים בדיוק לסגנון העיצובי שלכם. הגלריה הענקית של מזנוני כהן מציגה בפניכם מגוון רחב של קונזולות מעוצבות ויפהפיות. לא מצאתם? תוכלו גם להזמין קונזולות בעיצוב אישי, כדי להפוך את הבית שלכם למושלם.

רוצים לקנות קונזולות יפות לסלון, לחדר השינה, לחדר העבודה? בואו ליהנות ממגוון הדגמים העצום של קונזולות בגלריה של מזנוני כהן!

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות