שיפוץ פינות אוכל – כיצד?

שיפוץ פינות אוכל – כיצד?

שיפוץ של פינות אוכל אינו מילה גסה, מה שאומר שלא כל בלאי מחייב את החלפת פינות האוכל. שנים אנו שומעים סיפורים על משכירי דירות שהודיעו לשוכרים כי ביום X יתבצע פינוי פינת האוכל והתקנת פינת אוכל חדשה מטעמי בלאי. בדיעבד, מסתבר כי חבל על הכסף, ובמיוחד עבור משכיר שתלוי בכסף הזה לפרנסתו. הוא יכול היה לשפץ את פינת האוכל ולגרום לה להיראות כמו חדשה, ולא כמו פינת אוכל משופצת. הכיצד? קראו את השורות הבאות.

דהיית צבע – כיצד פותרים את הבעיה?
 
יש לצלם את הכסא או השולחן או המזנון שדהה להם הצבע, ולהזין את התמונה לגוגל. בגוגל, ישנו ממשק זיהוי תמונות, ואם תצלמו רק את הצבע המקורי של הכסא, בלי ושם דבר אחר, בדרך כלל הקישור הראשון או השני מפנה את הגולש לשם הקוד של הצבע בחנויות הצבע בארץ. מרגע שהצבע ידוע לגולש, עליו לקנות שפכטל עץ, צבע יסוד, וצבע אמתי. בקניית הצבע האמתי עליו לבחור בסיס טרפנטין או בסיס מים, וכן – גימור מט או מבריק. בתחילה, מרחו שפכטל עץ על ההתקן הדהוי במטרה לסתום חורים, בדומה למה שעושים בקיר. לאחר מכן, מרחו שכבה אחת של צבע יסוד מהול במים. לאחר מכן – משחו את ההתקן בצבע אמתי ללא מים: הצבעים כבר מגיעים על בסיס הנוזל ששרוי בהם: מים או טרפנטין.
 
שיפוץ פינות אוכל

פינת האוכל נשחקה על ידי טרמיטים – מה עושים?
 
ראשית, הזמינו הדברה לווידוא אי הישנות התופעה. לאחר מכן, הצטיידו בשפכטל עץ והתחילו לסתום את החורים והנקבים שנוצרו. במידה וצבע השפכטל סרבל את מראה הרהיטים, גשו לסעיף מספר 1 ("דהיית צבע") ועקבו אחר ההוראות לביצוע.
 
התקני פינת האוכל ספונים בכתמים שלא יורדים – כיצד מלטשים אותם?
 
יש ליצור קשר עם הספק ולברר אלו חומרי ניקיון מתאימים להסרת כתמים. אל תשתמשו במסירי כתמים באופן עצמאי כי אתם לא יודעים מה מתאים ומה לא, וזה עלול להחריף את בעיית הכתמים. לאחר מכן, קשו לקניית החומרים המתאימים למטרת הסרת הכתמים, עד הברקת כל הרהיטים.
 
צרו קשר עם מזנוני כהן לטיפים נוספים בנושא שיפוץ פינות אוכל ישנות: צביעה, תיקון והסרת כתמים!
 

Folders are your friend, who can do my homework too I have three basic email folders take action for things that come into my inbox that I can`t answer at the moment but need to when I have more time later.

סגירת תפריט

Call Now

×
×

עגלת קניות